O firmie

Firma BEST Logistics Sp. z o.o. powstała w roku 2000 w Szczecinie z inicjatywy Andreasa Häfnera. Jako przedstawiciel firmy HAEGER & SCHMIDT GmbH realizował w Polsce coraz większą liczbę projektów logistycznych w żegludze śródlądowej.

Czytaj dalej…

SPMTs (Self Propelled Modular Transporters) w Polsce

BEST Logistics oferuje wykorzystanie naczep SPMTs  do transportu  ładunków ciężkich i wielkogabarytowych wymagających wysokiej precyzji w przemieszczaniu oraz nielimitowanej mocy i nośności naczepy.
SPMTs czyli samojezdna naczepa modułowa jest unikalnym rozwiązaniem dla transportów na krótkich, kilkukilometrowych odcinkach i przemieszczeń wewnątrzzakładowych. Moduły mogą być konfigurowane w elastyczny sposób – ilość oraz łączenie równoległe bądź liniowe zapewniają optymalne rozwiązanie w odniesieniu do parametrów ładunku oraz drogi przewozu.

SPMTs wykorzystywane są w transporcie ciężkich urządzeń energetycznych, modułów platform, sekcji statków, przęseł mostów, reaktorów oraz innych elementów o parametrach i w warunkach terenowych wykluczających użycie ciągników i naczep.

Oferty przygotowujemy pod indywidualne zapytania.

 

 
zdjęcia: Felbermayr