O firmie

Firma BEST Logistics Sp. z o.o. powstała w roku 2000 w Szczecinie z inicjatywy Andreasa Häfnera. Jako przedstawiciel firmy HAEGER & SCHMIDT GmbH realizował w Polsce coraz większą liczbę projektów logistycznych w żegludze śródlądowej.

Czytaj dalej…

Transport części regeneratora dla rafinerii PCK

W piątek, 13 listopada firma BEST Logistics dostarczyła cztery części regeneratora dla rafinerii PCK do portu w Schwedt.

Największe i najcięższe elementy miały odpowiednio następujące parametry: wysokość 8,10 m; szerokość 9,20 m i ciężar 265 ton.

Z powodu braku dostępności odpowiedniego taboru na Odrze sprowadzony został na podstawie jednorazowych pozwoleń niemieckich zestaw: pchacz + barka pchana z rejonu Łaby.

Wykonanie całości zlecenia było możliwe dzięki bliskiej współpracy z urzędami żeglugi śródlądowej w Szczecinie oraz Eberswalde.

Certyfikaty ISO i SCC dla BEST Logistics

Miło nam poinformować, że TÜV Austria Cert GmbH przedłużyła naszej Firmie certyfikaty dla Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2008 i Systemu Zarządzania SCC**:2007 związanego z bezpieczeństwem pracy. Przedłużenie certyfikatów oznacza potwierdzenie wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług przez Firmę BEST Logistics Sp. z o.o.

Certyfikat dla Systemu Zarządzania SCC**:2007 związanego z bezpieczeństwem prac

Certyfikat dla Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2008

 

Nowe biuro Best Logistics

Od października 2013 roku pracujemy w nowym biurze w Szczecinie.
Biurowiec Lastadia przy ul. Zbożowej 4 położony jest na nabrzeżu Odry z przepięknym widokiem rozciągającym się od Katedry Św. Jakuba, poprzez Stare Miasto i Zamek Książąt Pomorskich, aż do Wałów Chrobrego.
zdjęcia lastadiaoffice.pl

   

Prasa o Best Logistics

Informacje o jednym z naszych ostatnich projektów w HLPFI Magazine
Szczegóły: http://www.heavyliftpfi.com/news/best-fights-elements-to-deliver-reactors.html

 

Zlot Żaglowców 2013 Szczecin

Tha Tall Ships Races czyli Zlot Żaglowców po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie
Termin 2-6 sierpnia 2013
Best Logistics będzie na pokładzie

Tall Ships Races Szczecin

 

 

Certyfikaty ISO i SCC dla BEST Logistics

Best Logistics Sp. z o.o. spełniła wymagane standardy i uzyskała certyfikaty, wydane przez TÜV Austria Cert GmbH:
Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2008
Systemu Zarządzania SCC**:2007 związanego z bezpieczeństwem pracy

Certyfikaty potwierdzają standardy systemu zarządzania w naszej firmie obejmujące:  ”logistykę ładunków ponadgabarytowych i ciężkich w zakresie wszystkich gałęzi transportu, włącznie z usługami przeładunkowymi i montażowymi „.

Certyfikaty – link:  ISO_BEST_pol_2012,  SCC_BEST_pol_2012

 

SPMTs (Self Propelled Modular Transporters) w Polsce

BEST Logistics oferuje wykorzystanie naczep SPMTs  do transportu  ładunków ciężkich i wielkogabarytowych wymagających wysokiej precyzji w przemieszczaniu oraz nielimitowanej mocy i nośności naczepy.
SPMTs czyli samojezdna naczepa modułowa jest unikalnym rozwiązaniem dla transportów na krótkich, kilkukilometrowych odcinkach i przemieszczeń wewnątrzzakładowych. Moduły mogą być konfigurowane w elastyczny sposób – ilość oraz łączenie równoległe bądź liniowe zapewniają optymalne rozwiązanie w odniesieniu do parametrów ładunku oraz drogi przewozu.

SPMTs wykorzystywane są w transporcie ciężkich urządzeń energetycznych, modułów platform, sekcji statków, przęseł mostów, reaktorów oraz innych elementów o parametrach i w warunkach terenowych wykluczających użycie ciągników i naczep.

Oferty przygotowujemy pod indywidualne zapytania.

 

 
zdjęcia: Felbermayr

Magazyn portowy – SZCZECIN

Magazyn portowy Best Logistics rozszerza możliwości obsługi naszych klientów w porcie szczecińskim. Hala o powierzchni 1500 mkw z dwoma suwnicami po 8t każda oraz demontowalna brama wjazdowa zapewniają optymalne warunki dla operacji montażowych i załadunkowych elementów ponadgabarytowych a także magazynowania, przeładunków, mocowania ładunków skonteneryzowanych.

Nabrzeże portowe uzbrojone w suwnicę 450t  umożliwia cumowanie statków do 85 m długości.

Szczecin Port – magazyn i hala montażowa

Boże Narodzenie 2011 , Nowy Rok 2012

Radosnych  Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym 2012 Roku

życzy załoga Best Logistics

Lodbrok 260t – Best Logistics agentem

 

Od października br. porty Szczecin i Świnoujście  są obsługiwane przez dźwig pływający Lodbrok o maksymalnym udźwigu 260t. W wyniku porozumienia ze szwedzkim armatorem Marine Crane firma Best Logistics została agentem  dźwigu. Po kilku miesiącach od sprzedaży dźwigu Gucio i spowodowanych tym perturbacji w przeładunkach elementów ciężkich, zespół portów ponownie zapewnia płynną obsługę ładunków project cargo dźwigiem pływającym o zwiększonej nośności.

Więcej informacji:

sheerleg@best-logistics.com

Realizacje