O firmie

Firma BEST Logistics Sp. z o.o. powstała w roku 2000 w Szczecinie z inicjatywy Andreasa Häfnera. Jako przedstawiciel firmy HAEGER & SCHMIDT GmbH realizował w Polsce coraz większą liczbę projektów logistycznych w żegludze śródlądowej.

Czytaj dalej…

Firma BEST Logistics Sp. z o.o. powstała w roku 2000 w Szczecinie z inicjatywy Andreasa Häfnera. Jako przedstawiciel firmy HAEGER & SCHMIDT GmbH realizował w Polsce coraz większą liczbę projektów logistycznych w żegludze śródlądowej. Naturalną konsekwencją tej sytuacji stało się utworzenie samodzielnego przedstawicielstwa w Polsce. Był to impuls dla rozwoju firmy i podnoszenia jakości wykonywanych usług.

Firma BEST Logistics stała się wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań logistycznych dla transportu nietypowych, wielkogabarytowych przesyłek. Zostało to docenione przez klientów. Trafność decyzji potwierdza rosnące zapotrzebowanie na usługi. BEST Logistics będąc ogniwem łączącym polskich i zachodnioeuropejskich partnerów realizuje coraz większą liczbę projektów dla przemysłu energetycznego, chemicznego, stalowego i innych.

Dzisiaj nasza firma specjalizuje się w organizacji transportów ciężkich i ponadnormatywnych łącznie z usługami przeładunku i montażu na terenie Polski, Europy i świata. Oferujemy kompleksową logistykę ładunków ponadgabarytowych obejmującą wszystkie aspekty techniczne i dokumentacyjne procesu transportu. Możliwości firmy odzwierciedla także struktura własnościowa: HAEGER & SCHMIDT LOGISTICS GMBH, Duisburg, Niemcy i FELBERMAYR GMBH, Wels, Austria posiadają po 40% udziałów oraz ANDREAS HÄFNER, Berlin – 20%.